Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Pomoc w codziennych obowiązkach - sprzątanie domów Wieliczka

-
1 pokój
+
-
1 łazienka
+
Policz koszty
Stała cena
Stała cena
Cena za sprzątanie zależy od ilości pokojów, a nie od wielkości mieszkania
Kartą lub gotówką
Kartą lub gotówką
Sam wybierasz, jak zapłacić – kartą czy gotówką
Nasze usługi są ubezpieczone
Nasze usługi są ubezpieczone

Płatność dopiero po sprzątaniu

from 7:00 to 22:00

Wszystko jest gotowe na sprzątanie
Wszystko jest gotowe na sprzątanie
Do każdego zamówienia mamy niezbędne środki czystości oraz sprzęt
Ile kosztuje sprzątanie mieszkania?
Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Sprzątanie domów Wieliczka

Posiadanie domu wiąże się z wieloma wydatkami i obowiązkami. Coroczne podatki, pokrycie kosztów eksploatacyjnych ogrzewania, sprzątanie ogrodu i nierzadko comiesięczne spłacanie rat kredytu hipotecznego to tylko niektóre z nich. Niemałe środki oraz nakład czasu trzeba przeznaczyć też na utrzymanie domu, jego remonty oraz konieczne naprawy. Każdy właściciel domu zasługuje jednak na odpoczynek i spędzenie czasu z najbliższymi. W obecnie królującym, pędzącym trybie życia bardzo często zmęczenie nie pozwala nam wykonać podstawowych obowiązków, takich jak porządkowanie. Sprzątanie domów Wieliczka przychodzi z pomocą!

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania domów a trakcyjnych cenach. Nasza załoga działa szybko i skutecznie. Wszystkie zlecenia wykonujemy zgodnie z poleceniami naszych Klientów. Sprzątanie domów Wieliczka - szybko i profesjonalnie.

Porządkowanie domów Wieliczka

Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzątania domów. Zamówienia realizujemy na terenie Wieliczki, Krakowa oraz w okolicznych miejscowościach. To, co wyróżnia nasze usługi to kompleksowość. Zajmujemy się sprzątaniem od a do z. Porządkowanie domów Wieliczka to nie tylko podstawowe, ale i rozszerzone działania związane ze sprzątaniem. Z naszych usług korzystają przede wszystkim osoby wykonujące generalne remonty lub przygotowujące się do zorganizowania rodzinnych spotkań w swoim domu. Pomagamy też przygotować domy do wynajmu czy sprzedaży. Mamy także stałych klientów, którzy podczas wykonywania generalnych porządków kilka razy w roku, zawsze zwracają się do nas. Chcesz być jednym z nich?

Porządkowanie domów Wieliczka to kompleksowe świadczenie usług, wśród których znajdziemy odkurzanie dywanów i wykładzin, mycie podłóg czy ścieranie kurzy. Dokładnie czyścimy armaturę w łazience oraz kuchni. Wszystkie prace wykonujemy z największą starannością, wykorzystując specjalne środki chemiczne. W zależności od stopnia zabrudzeń wykorzystujemy przystosowane do tego preparaty oraz sprzęt.

Sprzątanie domów - postaw na profesjonalistów!

Podstawowe zadania to nie jedyne, co jesteśmy w stanie zaoferować. Swoje usługi rozszerzamy także o działania dodatkowe. Porządkowanie domów Wieliczka to odpowiedź na najgorsze zabrudzenia i stawianie czoła najbardziej wymagającym zadaniom. Odkurzamy podłogi, wykładziny i dywany, myjemy podłogi, wycieramy kurze, czyścimy umywalki, prysznice, wanny, sedesy oraz lustra. Zajmujemy się myciem lodówki, mikrofalówki, piekarnika oraz okapu kuchennego. Nie straszne nam mycie kuchenek gazowych oraz indukcyjnych.

Wszystkie wykorzystywane przez nas środki chemiczne są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzi i środowiska. Preparaty niestraszne są też alergikom i dzieciom. Nasza profesjonalna kadra na każdym kroku wspierana jest przez najlepszej jakości sprzęt, który jest podstawą dobrze wykonanej pracy. Swoje prace wykonujemy za pomocą licznych ścierek, gąbek i miotełek, które dobieramy w zależności od czyszczonej powierzchni. Porządkowanie domów Wieliczka - Twój sprawdzony wybór!

Sprzątanie Kraków

Postaw na profesjonalne sprzątanie mieszkania Krakow. Firma CleanWhale skutecznie zadba o porządek w Twoim mieszkaniu.
Policz koszty Policz koszty