Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

CleanWhale sprzątanie mieszkań Kraków opinie - zadowolony klient to dla nas najlepsza rekomendacja i satysfakcja

Google
Średnia ocena w Google
4.6

Opinie naszych klientów

Anna
Star Star Star Star Star
Jestem zadowolona ze sprzatania. punktualność, szybkość pracy, ładny zapach detergentów. wykonawca uprzejmy. dziękuję.
Przemek
Star Star Star Star Star
Niesamowicie mila Pani bardzo sprawnie ogarnela cale mieszkanie. Wszystko bardzo profesjonalnie i na poziomie. Jestem niesamowicie wdzieczny i bardzo dziekuje za pomoc;)
Agnieszka
Star Star Star Star Star
Bardzo efektywny proces. Zamowilam usługę wieczorem na kolejny dzień. Mieszkanie pieknie posprzątane. Polecam serdecznie.
Dzmitry
Star Star Star Star Star
Mieszkanie wyspratane ekspresowo. Bardzo szybko i dokladnie. Polecam te firme z czystym sumieniem! Na pewno jeszcze skorzystam
Anna
Star Star Star Star Star
Wszystko w porządku. Mam kilka drobnych uwag, ale kwestia dogadania i uzgodnienia oczekiwań, więc ogólnie sprzątanie oceniam pozytywnie.
Monika
Star Star Star Star Star
Dwie, młodziutkie, zadbane dziewczyny - sumienne, dobrze wykonujące swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przy myciu okien, podłóg i łazienek po remoncie w dużym domu. Z chęcią skorzystam z pomocy powtórnie. Gorąco polecam innym :-)
Maja
Star Star Star Star Star
Sprzątaczka przyszła punktualnie, bardzo dobrze wyczyściła toaletę, kuchnię i wszystkie pokoje. Bardzo zadbana dziewczyna. Polecam tę firmę!
Irina
Star Star Star Star Star
Wielkie dzięki dla firmy Clean Kit za doskonałą obsługę. Wracasz do domu - i po prostu niesamowite piękno i czystość.
Zostaw opinię w Google
Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka

Sprzątanie mieszkań Kraków opinie o CleanWhale

W naszej firmie CleanWhale, opinie wszystkich klientów mają dla nas znaczenie. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników zawsze dokłada wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów. Zadowolony i usatysfakcjonowany klient to dla nas najważniejszy punkt każdej umowy, a nowe zlecenia pozwalają nam poszerzać doświadczenie oraz zdobywać nowe umiejętności. Zatrudniamy wyłącznie zaangażowane osoby, które obowiązkowo szkolimy z zakresu poprawnego i efektywnego używania sprzętu oraz korzystania ze środków chemicznych. Wszystko po to, aby każda usługa była realizowana na jak najwyższym poziomie oraz z zachowaniem wszystkich standardów jakości. W usłudze sprzątanie mieszkań Kraków opinie wszystkich naszych klientów są pozytywne, co jest najlepszą rekomendacją i dowodem na to, że warto nam zaufać.

CleanWhale i usługa sprzątanie mieszkań Kraków — opinie klientów

Wszystkie usługi sprzątania i dodatkowe opcje czyszczenia w naszej ofercie kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Ponadto umożliwiamy wykupienie jednorazowego sprzątania mieszkania lub nawiązanie stałej współpracy z naszym personelem. Po wykupieniu usługi możesz wybrać konkretny personel, który zajmie się Twoimi czterema kątami. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że każda realizacja będzie przeprowadzona solidnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Te wszystkie aspekty sprawiają, że za sprzątanie mieszkań Kraków opinie odpowiadają zadowoleni z naszych usług klienci, chętni do polecenia CleanWhale innym. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opiniami o naszej firmie. Warto zwrócić uwagę, że prezentowany licznik opinii pochodzi z publicznych serwisów, a my nie mamy możliwości ich edycji.

Sprzątanie mieszkań Kraków opinie klientów i profesjonalne podejście CleanWhale

Dotychczasowe opinie CleanWhale są gwarancją dokładnego i starannego sprzątania prywatnych mieszkań i biurowej przestrzeni w miejscach pracy. Decydując się na nawiązanie współpracy z naszą ekipą sprzątającą, możesz zapomnieć o organizacji i zakupie niezbędnych urządzeń i środków czystości. Zapewniamy własne, profesjonalne narzędzia do sprzątania oraz fachowe środki czystości, które są bezpieczne dla zdrowia i środowiska, a jednocześnie niezwykle skuteczne. Wykupując nasze usługi, masz pewność punktualnego i terminowego wykonania realizacji oraz idealnie uporządkowanych i odświeżonych pomieszczeń w mieszkaniu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości każdy klient może szybko i sprawnie skontaktować się z nami poprzez różne kanały — telefonicznie, aplikacje WhatsApp i Messenger lub mailowo. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom najwygodniejszą formę kontaktu. Wszystkie te czynniki sprawiają, że możemy liczyć na pozytywne i korzystne dla nas informacje zwrotne. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty CleanWhale. Zamów usługę na sprzątanie mieszkań i dołącz do setek zadowolonych klientów.