Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Zapoznaj się z ofertą na usługi sprzątania naszej firmy i zarezerwuj dogodny termin

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

CleanWhale — firma sprzątająca usługi i możliwości

Usługi sprzątania, jakie oferujemy w zespole CleanWhale obejmują szeroką ofertę porządkowania wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Nieważne czy potrzebujesz pozbyć się bałaganu w niewielkiej kawalerce, dużym domu, przestrzeni biurowych, czy dbania o porządek w kompleksie mieszkaniowym lub sprzątanie po remoncie. Dla ekipy CleanWhale nie ma rzeczy niemożliwych, a nasze usługi sprzątania dotyczą wszelkich możliwych przestrzeni i rodzajów porządkowania.

W ekipie CleanWhale z ogromnym zaangażowaniem podejmujemy się sprzątania biurowców, czyszczenia mieszkań lub sprzątanie poremontowe, porządkowania kuchni, mycia okien czy pranie mebli tapicerowanych. Świadczymy usługi za pomocą profesjonalnego sprzętu oraz środków czyszczących.

Z naszym wykwalifikowanym zespołem, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, możesz być spokojny o swoje cztery kąty. Każda usługa jest wykonywana z zachowaniem najwyższych standardów jakości w taki sposób, aby nasi klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z realizacji zlecenia.

Poznaj nasze profesjonalne usługi sprzątania Kraków i zarezerwuj dogodny termin

Oferowane przez nas profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątania są zawsze przeprowadzane punktualnie, przez co Twoje mieszkanie będzie czyste i gotowe na przyjazd gości lub inne ważne wydarzenia. Podczas składania zamówienia zawsze podajemy czas realizacji konkretnej usługi, dzięki czemu możesz swobodnie zaplanować cały dzień.

Do podstawowego pakietu dostępnych usług możesz dobrać dodatkowe opcje za atrakcyjnie niską cenę. Nasza ekipa z przyjemnością pozbędzie się zaschniętego tłuszczu z okapu, przypalonych potraw na sprzęcie AGD, resztek jedzenia z piekarnika, wszelkich bakterii z wnętrza lodówki, pranie tapicerki meblowej, a także zajmie się kuwetą Twojego czworonoga.

Oprócz tego możesz skorzystać ze sprzątania balkonu, prasowania i mycia naczyń. W CleanWhale kompleksowo dbamy o porządek każdego pomieszczenia w domu.

Usługi sprzątania Kraków — pełna precyzja za niską cenę

W CleanWhale oferujemy profesjonalne usługi sprzątania wysokiej jakości, przez co z pewnością znajdziesz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Nasz serwis sprzątający to zespół fachowców, który posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje oraz szkolenia co znacząco wpływa na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Pełne zaangażowanie zespołu, profesjonalizm oraz staranne podejście do każdego zlecenia to cechy, które doskonale opisują serwis CleanWhale. Zawsze stawiamy się punktualnie, a praca wykonana jest w ustalonym terminie i czasie.

Bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby, oczekiwania oraz uwagi naszych klientów, bo zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Dotychczasowe realizacje, setki zadowolonych klientów, stała współpraca z naszą firmą oraz szereg pozytywnych opinii to dla nas najlepsza rekomendacja.

Zapoznaj się ze wszystkimi usługami oferowanymi na CleanWhale i dobierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Przekonaj się jak tanie i sprawne jest sprzątanie z fachowcami od CleanWhale. Zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie w prezencie

Karty podarunkowe na sprzątanie mieszkań i czyszczenie chemiczne

Możesz zamówić kartę podarunkową na sprzątanie mieszkania,
czyszczenie chemiczne mebli lub mycie okien.
Pomoce domowe Kraków - ceny i warunki współpracy Jakie są najważniejsze kryteria w doborze firmy, której zadaniem jest sprzątanie przedszkola Kraków Sprzątanie poremontowe | Kraków Czyszczenie chemiczne mebli i dywanów w Krakowie Ile kosztuje mycie okien w Krakowie Gdy nie ma czasu na sprzątanie, a spodziewamy się gości - jednorazowe sprzątanie Kraków Zewnętrzna firma sprzątająca - mycie okien w biurowcach Kraków Jak przebiega sprzątanie przychodni Kraków? Jak wygląda sprzątanie szkół Kraków? Jaka firma zapewni solidne i tanie sprzątanie Kraków? Jak działa pralnia chemiczna Kraków i ile to kosztuje? Jakie cechy świadczą o tym, która firma sprzątająca Kraków jest najlepsza? W jaki sposób ekipa sprzątająca tak szybko radzi sobie z bałaganem? Jak posprzątać zapuszczone mieszkanie - porady i wskazówki Kiedy zdecydować się na czyszczenie chemiczne? Jak utrzymać porządek w domu lub mieszkaniu - dobre praktyki Jak zamówić sprzątanie bloków Kraków? Jaki serwis sprzątający Kraków jest godny polecenia? Jak znaleźć Panią do sprzątania domu w Krakowie Ukrainka sprzątanie Kraków - czy warto zatrudnić obcokrajowców do sprzątania? Skorzystaj z najlepszej firmy sprzątającej w Krakowie Jakie obowiązki ma firma, która wykonuje sprzątanie po budowie - Kraków Regularne sprzątanie Kraków - dowiedz sie wszystkiego o tej usłudze. Jak wygląda czyszczenie dywanów wykonywane przez profesjonalną firmę? Brak czasu na porządki - Kraków sprzątanie mieszkań Zobacz, jakie zalety ma sprzątanie mieszkań i domów zlecone profesjonalnej firmie Pranie tapicerki meblowej na terenie Krakowa i okolic — darmowy dojazd