Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Praktyczne wskazówki i porady domowe

Podłączenie pralki do odpływu i do wody: krok po kroku

Podłączenie pralki do odpływu i do wody: krok po kroku️

Podłączenie odpływu pralki, podłączenie pralki do wody. O czym pamiętać, na co uważać? Sprawdź, jak zrobić to skutecznie i w bezpieczny sposób.

Ślusarz co robi: niezbędny zawód o bogatej historii

Ślusarz co robi: niezbędny zawód o bogatej historii️

Co robi ślusarz? Historycy twierdzą, że ten zawód istniał już kilka tysięcy lat temu w starożytnym Egipcie, gdzie zostały wynalezione pierwsze zamki pinowe. Czym zajmuje się ślusarz dzisiaj? Znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Jak wyczyścić przypaloną patelnię? Sprawdzone metody

Jak wyczyścić przypaloną patelnię? Sprawdzone metody️

Gotowanie na przypalonej patelni może prowadzić do uwolnienia szkodliwych substancji chemicznych, które zanieczyszczają żywność. Jak wyczyścić patelnię od spodu? Odkryj domowe sposoby.

Jak wyczyścić grzejnik w środku i na zewnątrz?

Jak wyczyścić grzejnik w środku i na zewnątrz?️

Jak wyczyścić grzejnik panelowy, aluminiowy oraz żeliwny? Wypróbuj skuteczne metody w zależności od rodzaju urządzenia grzewczego, które posiadasz w domu lub biurze.

Jak wyczyścić wykładzinę dywanową i PCV? Proste metody

Jak wyczyścić wykładzinę dywanową i PCV? Proste metody️

Brudne wykładziny gromadzą alergeny, takie jak roztocza, pleśń, sierść zwierząt i pyłki. Jak wyczyścić wykładzinę na sucho i za pomocą innych sprawdzonych metod? Opowiadamy w szczegółach.

Jak wyczyścić mikrofalę? Poznaj sprawdzone metody

Jak wyczyścić mikrofalę? Poznaj sprawdzone metody️

Brudna mikrofala może być siedliskiem bakterii i pleśni, co wpływa na zdrowie poprzez zanieczyszczenie podgrzewanej żywności. Jak wyczyścić mikrofalówkę w środku? Opowiadamy w szczegółach.

Jak wyczyścić materac z żółtych plam? Poznaj sposoby

Jak wyczyścić materac z żółtych plam? Poznaj sposoby️

Brudny materac może być siedliskiem bakterii, roztoczy i alergenów. Dowiedz się, jak wyczyścić materac z żółtych plam, potu i moczu zarówno domowymi metodami, jak i z wykorzystaniem zaawansowanych środków.

Jak wyczyścić kaloryfer w środku i na zewnątrz? Poradnik

Jak wyczyścić kaloryfer w środku i na zewnątrz? Poradnik️

Gromadzące się w kaloryferze kurz i alergeny mogą być rozprowadzane po pomieszczeniu podczas ogrzewania. Poznaj metody na czyszczenie grzejnika, aby uniknąć potencjalnych problemów z układem oddechowym.

Jak wyczyścić dywan na sucho i mokro? Skuteczne metody

Jak wyczyścić dywan na sucho i mokro? Skuteczne metody️

Bardzo brudny dywan może stanowić zagrożenie dla zdrowia, ponieważ gromadzi alergeny, takie jak roztocza, pleśń, sierść zwierząt i pyłki. Jak wyczyścić dywan domowym sposobem? Opowiadamy w szczegółach.

Jak wyczyścić toster w środku i na zewnątrz? Poznaj metody

Jak wyczyścić toster w środku i na zewnątrz? Poznaj metody️

Przypalone resztki jedzenia mogą nie tylko wpłynąć na smak tostów, lecz również stanowić przyczynę pożaru. Jak wyczyścić przypalony toster? Poznaj w szczegółach wszystkie sprawdzone metody.

Jak wyczyścić kanapę? Skuteczne metody

Jak wyczyścić kanapę? Skuteczne metody️

Zanieczyszczenia, gromadzące się w kanapach, takie jak kurz, roztocza, sierść zwierząt oraz pleśń, mogą wywoływać alergie, problemy z oddychaniem oraz inne problemy zdrowotne, szczególnie u osób wrażliwych.

Jak wyczyścić basen – przewodnik krok po kroku

Jak wyczyścić basen – przewodnik krok po kroku️

Dbanie o basen nie jest trudne, gdy zna się odpowiednie metody. Jak wyczyścić basen domowym sposobem, jak również z wykorzystaniem bardziej zaawansowanych środków? Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Jak wyczyścić filtr w pralce – kompletny przewodnik

Jak wyczyścić filtr w pralce – kompletny przewodnik️

Resztki tkanin, osad z proszku, papier, monety, inne zapomniane rzeczy. Co jest najczęstszą przyczyną zatkania filtra w pralce i jak go wyczyścić? Instrukcja krok po kroku.

Jak wyczyścić zmywarkę domowym sposobem? Kompletny poradn

Jak wyczyścić zmywarkę domowym sposobem? Kompletny poradn️

Dowiedz się, jak wyczyścić zmywarkę sodą i octem, kwaskiem cytrynowym, boraksem, wybielaczem oraz innymi sprawdzonymi metodami. Nie zapomnij również o czyszczeniu filtra i uszczelek.