Kraków
Polska
Warszawa Kraków
Białoruś
Mińsk Grodno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Sprzątanie w prezencie
Polski English
Sprzątanie w prezencie
Polska
Białoruś
Ukraina
Łotwa

Co zalicza się do sprzątania po remoncie?

W naszym rozumieniu sprzątanie po remoncie pozwala Ci wrócić do czystego mieszkania, w którym można mieszkać. Wszystkie dostępne przestrzenie zostaną uprzątnięte, tak samo jak meble, okna, sprzęty. Czyszczenie chemiczne mebli tapicerowanych zamawiane jest oddzielnie.

Inne często zadawane pytania

Czy trzeba zapewniać własne środki czystości?
Nasi specjaliści mają wszystkie niezbędne rzeczy do pełnowartościowego sprzątania mieszkania i mycia okien. Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości, każdy wykonawca posiada odkurzacz. Ty musisz tylko otworzyć drzwi.
Czy sprzątacie domki letniskowe?
Tak, sprzątamy domki letniskowe, działki, kamienice i niestandardowe mieszkania. Zamówienie można złożyć na stronie internetowej, od razu widzisz koszt sprzątania.
Czy działacie tylko w Krakowie?

Przyjmujemy zamówienia z Krakowy i okolic. Po złożeniu zamówienia, wybierasz swoje miejsce zamieszkania i od razu widzisz, czy musisz dopłacić za dojazd.

Działamy także w Krakowie i Białymstoku.

Kto pracuje w Waszej firmie?
Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Mamy doświadczony zespół i dokładnie zbudowany rekrutacji i szkolenia. Sprawdzamy wszystkie dane kandydatów, przeprowadzamy z nim kilka rozmów, sprzątań testowych i egzaminów. Mamy stały skład pracowników, nie przyjmujemy ludzi do pracy na kilka dni lub tygodni.
Czy możecie mi przywieźć klucze po posprzątaniu?
Tak, mamy usługę dostawy kluczy. Możemy zabrać od Ciebie klucze przed sprzątaniem i potem oddać je z powrotem. Możesz wskazać przy zamówieniu, że potrzebujesz dostawy kluczy i wskazać dodatkowy adres/adresy. Usługę tę można dodać także podczas sprzątania.
Co się stanie, jeżeli nie będę zadowolony z jakości sprzątania?
Znajdziemy rozwiązanie maksymalnie szybko. Jeżeli masz możliwość zrobienia zdjęć – zrób i wyślij nam na pocztę lub komunikator. Od razu Ci odpowiemy i zaczniemy szukać rozwiązania. Reagujemy na krytykę i umiemy naprawiać błędy. Jeżeli jakość sprzątania jest niska, możemy również zwrócić pieniądze i zaproponować bezpłatne sprzątanie.
Gdzie ocenić pracę cleanera?
Postaw ocenę po sprzątaniu w swoim koncie osobistym. Jeżeli ocena będzie niska, skontaktujemy się z Tobą i zaczniemy szukać rozwiązania problemu. Jeżeli wysoko ocenisz jakość pracy cleanera, to wpłynie na jego/jej wynagrodzenie.
Czy robicie sprzątanie generalne?
Rzadko wykorzystujemy ten termin. Każde nasze sprzątanie jest pełnowartościowe, porządki generalne to dla nas zwykłe sprzątanie i duża ilość usług dodatkowych. Jeżeli musisz wyczyścić mieszkanie, gdzie od wielu lat nikt nie sprzątał/nie żył/coś się wydarzyło, taką usługę można przedyskutować osobiście. Najprawdopodobniej to będzie praca na godziny w cenie 50 zł za godzinę.
Co mam zrobić, jeśli muszę zmienić zamówienie?
Możesz edytować zamówienie do i podczas sprzątania. Możesz to zrobić w koncie osobistym, przez telefon albo komunikator. Jeżeli wskazałeś opłatę kartą, pieniądze są ściągane dopiero po sprzątaniu, dlatego też nie musisz niczego dodatkowo opłacać do momentu wykonywania zamówienia. Po prostu dodawaj/usuwaj opcje, wykonawcy zauważą zmiany.
Czy można zamówić czyszczenie chemiczne i sprzątanie jednocześnie?
Tak, czyszczeniem chemicznym zajmują się oddzielni specjaliści, dlatego też możesz zamówić czyszczenie chemiczne mebli oddzielnie lub wraz ze sprzątaniem. To nie wpłynie na ogólny czas wykonywania zamówienia.
Jak anulować zamówienie?
Przy składaniu zamówienia na stronie internetowej otrzymujesz maila z potwierdzeniem. Tam znajdziesz linki do opłaty, edycji lub anulowania zamówienia. Możesz anulować zamówienie samodzielnie nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem. Jeżeli do rozpoczęcia zamówienia zostanie mniej czasu, zadzwoń na call center lub napisz do nas w komunikatorze.
Jak złożyć zamówienie?
Możesz złożyć zamówienie online, przez telefon lub media społecznościowe. Jeżeli składasz zamówienie przez stronę internetową, możesz od razu podpiąć swoją kartę - pieniądze zostaną ściągnięte dopiero po realizacji zamówienia. Jeżeli składasz zamówienie przez telefon/media społecznościowe i chcesz opłacić je kartą, powiedz nam o tym, to otrzymasz link do opłaty na swój telefon/pocztę/komunikator.
Jak można wykorzystać promokod?
Promokody można wprowadzać tylko na stronie internetowej. Po wprowadzeniu parametrów sprzątania i danych kontaktowych, widzisz pole „promokod”. Użyj swojego kodu – zobaczysz, że cena zmienia się od razu.
Jak dostać zniżkę?
Jeżeli zamawiasz je co tydzień, będzie wynosić 15%, jeżeli raz na dwa tygodnie – 10%, oraz 5% przy sprzątaniu raz w miesiącu.
Z jakim wyprzedzeniem mogę złożyć zamówienie?

Możesz zamawiać sprzątanie nawet dzień w dzień – przyjedziemy do Ciebie już trzy godziny po złożeniu zamówienia. Możesz też złożyć zamówienie zawczasu. Jeżeli zamówisz sprzątanie miesiąc wcześniej, nie musisz się martwić, będziemy u Ciebie we wskazanym czasie.

Przy składaniu zamówienia jest możliwość wyboru opcji „można rozpocząć sprzątanie o dowolnej godzinie"”(uprzedzimy Cię, o jakiej dokładnie godzine przyjdzie nasz wykonawca) lub „doprecyzuję przed dniem sprzątania” (skontaktujemy się z Tobą i zadecydujemy, o której godzinie rozpocznie się sprzątanie).

Mycie okien
Myjemy okna z obu stron, wraz z ramą i parapetami. Okno to dwa skrzydła nie do podłogi, lub jedna sekcja okna francuskiego. Drzwi na balkon nie są liczone jako jedno okno. Podwójne okna są liczone jako dwa okna. Zimą myjemy okna tylko z jednej, wewnętrznej strony, cena w tym okresie zmniejsza się.
Sprzątanie kuchni
Mamy usługę sprzątania całej kuchni, sprzętu, mebli w środku i na zewnątrz. Umyjemy lodówkę, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, okap, wyjmiemy wszystko z szafek, wyczyścimy je w środku i na zewnątrz. Umyjemy podłogi, parapety, meble, listwy, drzwi, wyrzucimy śmieci i zaprowadzimy porządek. Takie sprzątanie można zamówić bez zamawiania sprzątania w samym mieszkaniu. Wykonamy pełnowartościowe i wielogodzinne sprzątanie kuchni.
Generalne porządki
Rzadko wykorzystujemy ten termin. Każde nasze sprzątanie jest pełnowartościowe, porządki generalne to dla nas zwykłe sprzątanie i duża ilość usług dodatkowych. Jeżeli musicie wyczyścić mieszkanie, gdzie od wielu lat nikt nie sprzątał/nie żył/coś się wydarzyło, taką usługę można przedyskutować osobiście. Najprawdopodobniej to będzie praca na godziny w cenie 50 zł za godzinę.
Jak liczyć łazienki?
Łazienka i toaleta to jeden węzeł sanitarny. Kabina prysznicowa nie jest liczona i opłacana oddzielnie. Jeżeli wanna i toaleta znajdują się w różnych pomieszczeniach, to nadal jest to jeden węzeł sanitarny. Jeżeli masz dwie wanny lub dwie toalety, to wtedy mówimy o dwóch węzłach sanitarnych.
Jak policzyć okna?

Na naszej stronie internetowej jest oddzielna zakładka, gdzie na obrazkach pokazane jest, jak liczymy okna. Jedno okno to dwa skrzydła nie do podłogi lub jedna sekcja do podłogi. Podwójne okna liczymy jak dwa okna. Drzwi balkonowe to jedno okno w naszym rozumieniu.

To jest okno dwuskrzydłowe, liczy się je jako jedno okno

Jednoskrzydłowe wąskie okno to pół okna

Jeżeli Twoje okno ma trzy skrzydła, to 1,5 okna

Drzwi balkonowe i okno to 2 okna

Jedna sekcja do podłogi liczona jest jako jedno okno. Na obrazku jest 5 okien

Jeśli okna nie sięgają podłogi, są liczone po skrzydłach. Na obrazku są 2 okna (4 skrzydła)

Jeżeli w Twoim zamówieniu wychodzi 9,5 okna, zaokrąglij w dół do 9.

Jedno skrzydło/sekcja okna francuskiego (okno do podłogi), to jedno okno. Jeżeli masz podwójne okna, są one liczone jako dwa okna.

Możesz zamówić mycie okien oddzielnie lub razem ze sprzątaniem mieszkania. Zamówienie można opłacić kartą lub gotówką. W zimne miesiące okna myjemy tylko od wewnątrz.

Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka