Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Czy działacie tylko w Krakowie?

Przyjmujemy zamówienia z Krakowy i okolic. Po złożeniu zamówienia, wybierasz swoje miejsce zamieszkania i od razu widzisz, czy musisz dopłacić za dojazd.

Działamy także w Krakowie i Białymstoku.

Inne często zadawane pytania

Jak to działa? Jak dostać zniżkę?
Jeżeli zamawiasz je co tydzień, będzie wynosić 15%, jeżeli raz na dwa tygodnie – 10%, oraz 5% przy sprzątaniu raz w miesiącu.
Jak to działa? Jak można wykorzystać promokod?
Promokody można wprowadzać tylko na stronie internetowej. Po wprowadzeniu parametrów sprzątania i danych kontaktowych, widzisz pole „promokod”. Użyj swojego kodu – zobaczysz, że cena zmienia się od razu.
Jak to działa? Jak złożyć zamówienie?
Możesz złożyć zamówienie online, przez telefon lub media społecznościowe. Jeżeli składasz zamówienie przez stronę internetową, możesz od razu podpiąć swoją kartę - pieniądze zostaną ściągnięte dopiero po realizacji zamówienia. Jeżeli składasz zamówienie przez telefon/media społecznościowe i chcesz opłacić je kartą, powiedz nam o tym, to otrzymasz link do opłaty na swój telefon/pocztę/komunikator.
Jak to działa? Jak anulować zamówienie?
Przy składaniu zamówienia na stronie internetowej otrzymujesz maila z potwierdzeniem. Tam znajdziesz linki do opłaty, edycji lub anulowania zamówienia. Możesz anulować zamówienie samodzielnie nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem. Jeżeli do rozpoczęcia zamówienia zostanie mniej czasu, zadzwoń na call center lub napisz do nas w komunikatorze.
Jak to działa? Czy można zamówić czyszczenie chemiczne i sprzątanie jednocześnie?
Tak, czyszczeniem chemicznym zajmują się oddzielni specjaliści, dlatego też możesz zamówić czyszczenie chemiczne mebli oddzielnie lub wraz ze sprzątaniem. To nie wpłynie na ogólny czas wykonywania zamówienia.
Jak to działa? Co mam zrobić, jeśli muszę zmienić zamówienie?
Możesz edytować zamówienie do i podczas sprzątania. Możesz to zrobić w koncie osobistym, przez telefon albo komunikator. Jeżeli wskazałeś opłatę kartą, pieniądze są ściągane dopiero po sprzątaniu, dlatego też nie musisz niczego dodatkowo opłacać do momentu wykonywania zamówienia. Po prostu dodawaj/usuwaj opcje, wykonawcy zauważą zmiany.
Jak to działa? Czy robicie sprzątanie generalne?
Rzadko wykorzystujemy ten termin. Każde nasze sprzątanie jest pełnowartościowe, porządki generalne to dla nas zwykłe sprzątanie i duża ilość usług dodatkowych. Jeżeli musisz wyczyścić mieszkanie, gdzie od wielu lat nikt nie sprzątał/nie żył/coś się wydarzyło, taką usługę można przedyskutować osobiście. Najprawdopodobniej to będzie praca na godziny w cenie 50 zł za godzinę.
Jak to działa? Gdzie ocenić pracę cleanera?
Postaw ocenę po sprzątaniu w swoim koncie osobistym. Jeżeli ocena będzie niska, skontaktujemy się z Tobą i zaczniemy szukać rozwiązania problemu. Jeżeli wysoko ocenisz jakość pracy cleanera, to wpłynie na jego/jej wynagrodzenie.
Jak to działa? Co się stanie, jeżeli nie będę zadowolony z jakości sprzątania?
Znajdziemy rozwiązanie maksymalnie szybko. Jeżeli masz możliwość zrobienia zdjęć – zrób i wyślij nam na pocztę lub komunikator. Od razu Ci odpowiemy i zaczniemy szukać rozwiązania. Reagujemy na krytykę i umiemy naprawiać błędy. Jeżeli jakość sprzątania jest niska, możemy również zwrócić pieniądze i zaproponować bezpłatne sprzątanie.
Jak to działa? Czy możecie mi przywieźć klucze po posprzątaniu?
Tak, mamy usługę dostawy kluczy. Możemy zabrać od Ciebie klucze przed sprzątaniem i potem oddać je z powrotem. Możesz wskazać przy zamówieniu, że potrzebujesz dostawy kluczy i wskazać dodatkowy adres/adresy. Usługę tę można dodać także podczas sprzątania.
Jak to działa? Czy sprzątacie domki letniskowe?
Tak, sprzątamy domki letniskowe, działki, kamienice i niestandardowe mieszkania. Zamówienie można złożyć na stronie internetowej, od razu widzisz koszt sprzątania.
Jak to działa? Czy trzeba zapewniać własne środki czystości?
Nasi specjaliści mają wszystkie niezbędne rzeczy do pełnowartościowego sprzątania mieszkania i mycia okien. Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości, każdy wykonawca posiada odkurzacz. Ty musisz tylko otworzyć drzwi.
Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka