Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Jak działa pralnia chemiczna Kraków i ile to kosztuje?

Pralnia chemiczna Kraków

Pranie to prosta czynność, która wykonywana jest każdego dnia przez miliony osób na całym świecie. Problemy zaczynają się jednak wtedy, kiedy na metce znajdują się specyficzne symbole. Mogą one zakazywać zwykłego prania w wodzie lub nakazywać pranie chemiczne. Z pomocą przychodzi pralnia chemiczna Kraków! Oferujemy kompleksowe usługi — współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami.

Jesteśmy nowoczesną pralnią chemiczną, stworzoną na potrzeby realizacji kompleksowej obsługi dla usług pralniczych. Wykonujemy je dla klientów w zakresie prania odzieży, koszul, garniturów, płaszczy, kurtek, bielizny i wielu więcej! Czyścimy też odzież sportową, np. kombinezony i kurtki narciarskie, czapki oraz spodnie. Pralnia chemiczna zajmuje się także czyszczeniem odzieży wieczorowej, sukni ślubnych oraz balowych.

Pralnia chemiczna - jak wygląda proces?

Czyszczenie w pralni chemicznej Kraków to gwarancja najwyższej jakości usług. Wszystko odbywa się za pomocą maszyn do prania na sucho. Jest to połączenie budowy standardowej pralki z suszarką. Nasze pralki są jednak znacznie większe oraz posiadają wiele możliwości.

Pierwszym etapem prac jest wrzucenie odzieży do komory prania, czyli ruchomego, perforowanego bębna, który obraca się w zewnętrznej obudowie. Standardowe modele znajdujące się w pralni mieszczą od 10 do 40 kg. Czas prania uzależniony jest od stopnia zabrudzenia ubrań. Nasz zespół to najlepsi profesjonaliści, który w branży pracują od lat. Każdy z nich dba o to, aby ubrania były prane w odpowiednich parametrach. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić piękne, czyste i świeże ubrania.

Komora prania napełniana jest do około jednej trzeciej specjalnym płynem przeznaczonym do prania chemicznego, a wkład odzieży mieszany jest tak jak w standardowej pralce — poprzez obroty. Podczas prania płyn trafia do komory filtracyjnej i wraca do bębna — jest to ciągle powtarzający się proces. Kolejny etap prac to płukanie, podczas którego ubrania również nie mają kontaktu z wodą. Wszystko dzieje się przy pomocy specjalistycznych płynów przeznaczonych do prania chemicznego. Następnie, maszyna rozpoczyna proces suszenia, obracając ubrania w strumieniu ciepłego powietrza, które krąży przez kosze. Temperatura przepływu jest w pełni kontrolowana przez naszych pracowników, aby zapobiec uszkodzeniu odzieży.

Pralnia chemiczna kończy swoje działania na prasowaniu. Co ważne, specjaliści nie korzystają tu z tradycyjnych żelazek, a do swoich działań wykorzystują maszyny parowe, pozwalające na prasowanie w bardzo wysokich temperaturach, bez uszkodzenia nawet najbardziej delikatnych tkanin. W skład naszego wyposażenia wchodzi także magiel.

Pralnia chemiczna Kraków to odpowiedź na najtrudniejsze zabrudzenia. Pomimo tego, że maksymalna temperatura prania to 30°, specjalistyczny sprzęt poradzi sobie nawet z najgorszymi plamami.

Pralnia chemiczna Karków - bezpieczne rozwiązanie

Pranie chemiczne to proces, gdzie nasza pralnia chemiczna wykorzystuje specjalne rozpuszczalniki. Środki są w pełni bezpieczne dla tkanin, a przy okazji przedłużają ich trwałość oraz wzmacniają ich strukturę. Najczęściej stosowanym rozpuszczalnikiem jest czterochloroetylen — środek, charakteryzujący się wysoką siłą czyszczącą, dzięki czemu usuwa nawet najtrudniejsze plamy. Alternatywą dla niego są lżejsze środki czyszczące, które umożliwiają w pełni nietoksyczne oraz całkowicie bezpieczne dla środowiska pranie. Wiele z nich przybiera formę płynnego silikonu. Pralnia chemiczna Kraków stosuje środki chemiczne pochodzące od sprawdzonych producentów. Dzięki temu, ubrania naszych klientów zyskują piękny zapach i są bardziej odporne na przyszłe poplamienia.

W naszej pralni znajdują się też inne środki, które poradzą sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Dysponujemy tu płynami na bazie modyfikowanego alkoholu czy rozpuszczalników chlorowanych. To, który z nich znajdzie zastosowanie podczas konkretnego prania, określają nasi pracownicy.

Pralnia chemiczna - zalety rozwiązania

Mieszkasz w Krakowie i nie wiesz jak usunąć trudne do zmycia plamy z ubrań? Pralnia chemiczna Kraków jest na wyciągnięcie Twojej ręki! To, co wyróżnia nasze działania to doskonała efektywność w bardzo szybkim czasie. Dzięki nam zaoszczędzisz sporo czasu oraz nakładu własnej pracy. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko we współczesnym świecie jest znaleźć czas dla najbliższych, nie mówiąc o całodziennym odpoczynku. Chcemy ułatwić Ci zadanie, jakim jest pranie. Pralnia Kraków to gwarancja bezpieczeństwa w połączeniu z niskimi kosztami.

Pralnia Kraków - Twój sprawdzony wybór!

To, co nas wyróżnia to nie tylko oferta kompleksowej obsługi w zakresie prania oraz czyszczenia. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Uzgadniamy z nimi dokładną metodę prania oraz wyjaśniamy krok po kroku jak będzie wyglądał proces. Pralnia Kraków to czyszczenie z pasją. Uwielbiamy naszą pracę, dzięki której możemy sprawić uśmiech na twarzach naszych Klientów.

Pralnia chemiczna Kraków - nie czekaj, zapraszamy już dziś!