Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Pranie tapicerki meblowej na terenie Krakowa i okolic — darmowy dojazd

Pranie tapicerki meblowej Kraków

Wygodny i czysty wypoczynek w salonie to jedna z najważniejszych kwestii podczas aranżacji każdego wnętrza. Większość z nas szczególną uwagę przykuwa właśnie do tego elementu. Miękka i zachęcająca do odpoczynku kanapa to ostoja wielu domowników, kojarząca się z błogim, beztroskim czasem. Niestety, meble, tak jak i inne przedmioty, ulegają zabrudzeniom, w wyniku których tracą one swoje walory wizualizacyjne. Lubisz czystość, ale Twoje próby samodzielnego usunięcia zabrudzeń spełzły na niczym? Masz poplamiony, zabrudzony dywan lub tapicerkę meblową? Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i pragniesz wyczyścić mieszkanie przed sprzedażą lub wynajęciem? Nie mogłeś trafić lepiej! Pranie tapicerki meblowej to nasza specjalność.

Pranie tapicerki meblowej - zalety

Pranie tapicerki meblowej Kraków to wiele zalet. Oczywistą kwestią są czyste i pachnące obicia w naszych domach. To jednak nie wszystko. Przeprowadzany przez nas zabieg pozwala usunąć liczne roztocza oraz bakterie, które mogą rozwijać się na brudnym materiale. Jest to szczególnie korzystne dla alergików. Co więcej, profesjonalnie świadczone usługi pozwalają także gruntownie umyć materiał, dzięki czemu zwiększona jest trwałość tapicerki.

Pranie tapicerki meblowej Kraków

Zajmujemy się różnego rodzaju zabrudzeniami. Niezależnie od tego, czy gruntowne czyszczenie dotyczy narożników, kanap, foteli czy puf, przywrócimy świeżość oraz przyjemny zapach wszystkim rodzajom, nawet najbrudniejszych mebli. Zajmujemy się także czyszczeniem materacy oraz mebli biurowych. To jednak nie wszystko. Zakres naszych usług obejmuje także czyszczenie dywanów oraz pranie wykładzin i różnego rodzaju tapicerki - Kraków i okolice.

Czyszczenie tapicerki Kraków - postaw na sprawdzony wybór!

Wiele osób próbuje wyprać tapicerkę na własną rękę. W tym miejscu powinniśmy sobie zadać jednak pytanie: czy warto? Musimy bowiem wiedzieć, że niepoprawne wykonanie pracy może prowadzić do pojawienia się wielu przebarwień oraz trwałego uszkodzenia materiału. W związku z tym znacznie lepiej zdecydować się na pomoc profesjonalistów. Pranie tapicerki meblowej Kraków to rozwiązanie, gdy mamy obawy, by zrobić to samodzielnie. Nasza załoga to nie tylko doświadczeni fachowcy. To także odpowiedni sprzęt, wspomagający ich pracę oraz odpowiednio dobrane środki do prania poszczególnych mebli, oraz ich materiałów pozwalają na zachowanie świeżości przez długi czas. Nierzadko stosujemy także późniejszą impregnację, dzięki czemu będą nam służyć przez wiele lat. Czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek Kraków to sprawdzony wybór!

Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej?

A ile kosztuje pranie tapicerki meblowej? Zapewniamy najniższe ceny usług w połączeniu z ich najlepszą jakością. Pranie tapicerki meblowej cena ustalana jest indywidualnie na zlecenie każdego klienta. Przed podjęciem się przez nas prac dokładnie omawiamy ich zakres i ustalamy dogodną cenę tak, aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz wyspecjalizowany sprzęt - to właśnie wyróżnia naszą firmę!

Pranie dywanów