Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 135
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

W jaki sposób ekipa sprzątająca tak szybko radzi sobie z bałaganem?

Sprzątanie firm - ekipa sprzątającą pełna fachowców

Jako ekipa sprzątająca oferujemy szereg różnorodnych usług. Wśród nich znajduje się sprzątanie dla firm. Tego typu prace wykonujemy najczęściej poza czasem pracy przedsiębiorstwa, dzięki czemu pracownicy mogą realizować swoje obowiązki bez żadnych przeszkód. To jednak nie wszystko. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza praca będzie też bardziej efektywna i przebiegnie znacznie szybciej. Swoje działania planujemy zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Dobieramy poszczególne środki czystości oraz stosujemy określone urządzenia wspomagające naszą pracę - każdy z naszych zleceniodawców odciążony jest od obowiązku kupna specjalistycznych środków przeznaczonych do czyszczenia powierzchni. Doświadczona ekipa sprzątająca dysponuje własnym sprzętem oraz profesjonalną chemią.

Swoje usługi świadczymy również w halach oraz magazynach. Ekipa sprzątająca wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, który pomoże usunąć nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia znajdujące się na halach przemysłowych i magazynach. Podejmujemy się też sprzątania biur oraz sklepów, gdzie zlecone zostaje nam najczęściej dokładne wyczyszczenie dywanów, umycie podłóg, wysprzątanie łazienek, stołówek, mebli biurowych czy umycie okien.

Ekipa sprzątająca dla osób prywatnych

Ekipa sprzątająca to nie tylko zlecenia firmowe. Swoje usługi świadczymy też osobom prywatnym. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy wzywani do pomocy po remoncie czy przemeblowaniu. Nierzadko pomagamy uporządkować dom po przeprowadzce lokatorów wynajmujących lokal, przed zbliżającymi się świętami czy rodzinnymi uroczystościami. W zakres naszych usług wchodzi m.in. mycie okien, czyszczenie glazury, mycie lodówek czy mycie wanien oraz pryszniców. Ekipa sprzątająca przychodzi z pomocą na każdym kroku!

Profesjonalne środki chemiczne na wyciągnięcie ręki

Nasz zespół składa się jedynie z profesjonalistów, którzy działają w branży od lat. Ze względu na to, że jako ekipa sprzątająca podejmujemy się wielu różnych zleceń, posiadamy szeroką gamę innowacyjnych środków chemicznych oraz najwyższej jakości sprzęt. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia pracowników jest funkcjonalny mop. Ekipa sprzątająca wyposażona jest także w różnorodne ścierki, gąbki i myjki, służące do zbierania kurzu, zanieczyszczeń, a także oczyszczania powierzchni szklanych i mycia okien. Wszystkie środki chemiczne znajdujące się w naszych zasobach posiadają, pochodzą od renomowanych producentów i posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o każdą przestrzeń publiczną i prywatną.

Poradzimy sobie nawet z najgorszymi zanieczyszczeniami. Ekipa sprzątająca posiada szeroką gamę produktów, które pomogą usunąć smar, olej czy wyczyścić skórzaną kanapę. Wszystko bez obaw o to, że poszczególne elementy zostaną uszkodzone. Najwyższej jakości chemia, która jest nieszkodliwa dla ludzi oraz środowiska, a która jednocześnie umożliwia dokładne wyczyszczenie określonych powierzchni to odpowiedź dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki odpowiednio dobranym środkom ekipa sprzątająca może podjąć się profesjonalnego sprzątania mieszkań i biur.