Close
Wybierz język
Kraków Kraków
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Zewnętrzna firma sprzątająca - mycie okien w biurowcach Kraków

Mycie okien w biurowcach Kraków i okolice

W centrum oraz poszczególnych dzielnicach stolicy Małopolski działa sporo mniejszych bądź większych przedsiębiorstw. Znajdują się tam również różnego rodzaju instytucje jak urzędy, banki czy centra handlowe. Utrzymanie w należytym porządku rozległych powierzchni biurowych, jakimi są, chociażby siedziby korporacji zatrudniających rzesze pracowników, to nie lada wyczyn. Do tego rodzaju zadań potrzeba prawdziwych speców. Właśnie dlatego oferujemy swe usługi w zakresie sprzątania, które obejmuje także mycie okien w biurowcach na terenie Krakowa. Czyste i przejrzyste okna stanowią wizytówkę różnych firm, dlatego warto zadbać o ich prawidłowe czyszczenie w regularnych odstępach czasu. Nie boimy się wysokości ani wielopiętrowych obiektów, które posiadają ogromne ilości okien. Z wprawą i gracją czyścimy szklane powierzchnie, na których nie pozostają najmniejsze smugi. Jeśli chodzi o mycie okien w biurowcach Kraków , które ma spore zapotrzebowanie — przychodzimy z konkretną i atrakcyjną ofertą.

Mycie okien w biurach - o czym należy pamiętać?

Dbanie o okna to nie jest tylko kilka machnięć ręką profesjonalnym narzędziem do odprowadzania nadmiernej ilości wody. Mycie okien w biurach w Małopolsce i okolicach polega na ich odpowiednim zabezpieczeniu przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, a także na solidnym czyszczeniu ram okiennych. Ponieważ w wielu obiektach znajdują się jeszcze stare, klasyczne okna, zaś w innych bardzo innowacyjne rozwiązania szklane, do każdego zamówienia musimy podchodzić indywidualnie, zachowując najwyższą staranność. Mycie okien w biurowcach Kraków cechuje również to, że zawsze używamy czystych ściereczek i najwyższej klasy specyfików do mycia oraz polerowania okien. Proces mycia okien przebiega szybko i sprawnie w sposób, który nie rzutuje negatywnie na normalne funkcjonowanie firmy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że czas to pieniądz, więc swoje czynności wykonujemy tak, aby innym nie utrudniać pracy.

Mycie okien cennik Kraków

Stawki za sprzątanie biur i mycie okien są uzależnione od zakresu prac oraz wielkości powierzchni, która ma zostać obsłużona. Przedsiębiorstwa raczej nie zlecają umycia pojedynczego okna, lecz zawsze jest to ilość hurtowa. Konkretnie w przypadku mycia okien w biurowcach Kraków przyjmuje się uśrednioną cenę za jedno proste okno w wysokości około kilkudziesięciu złotych lub cenę za metr kwadratowy. Naszym klientom proponujemy konkurencyjne ceny, a im większe zlecenie na mycie okien, tym bardziej korzystne rabaty. Wyczyszczenie okien i ich ram w małym biurze kosztuje około kilkuset złotych. W przypadki ogromnych biurowców i naprawdę sporej ilości okien do umycia cena oczywiście wzrasta, ale każdorazowo kosztorys ustalany jest indywidualnie z klientem, ponieważ ceny zależą od czynników takich jak: rozmiar okien, łatwość lub trudność ich otwierania, i zamykania. Więcej będzie kosztowało np. mycie okien biurowych w Krakowie, jeśli mamy do czynienia także z oknami dwuskrzydłowymi oraz balkonowymi, czy innymi niestandardowymi formami. Mniejsze stawki są natomiast przewidziane za okna o przeciętnych gabarytach i konstrukcjach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą. Dbamy o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony.